Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 I'm Kimmy :)

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Kim Ryan
Vampir
Vampir
Kim Ryan


Mesaje : 73
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 28
Localizare : In inima lui... :x

I'm Kimmy :) Empty
MesajSubiect: I'm Kimmy :)   I'm Kimmy :) Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 7:07 pm

Hey, ma numesc Adina, prietenii imi spun Ady, sunt din Cluj si am aproape 14 ani :x. Imi place sa ies afara cu prietenii mei, sa cant (desi nu am voce), sa vorbesc pe mess, sa rad, sa ma holb la filme de dragoste, comedie sau actiune, sa scriu (Rpg, ficuri...). Iubesc vara, fotbalul, shoppingul cu prietenele, visiniul, forumul asta si pe cineva. I'm Kimmy :) 406758
Sper sa ne intelegem bine si sa ne distram impreuna. I'm Kimmy :) 698232

Btw, melodia mea preferata e Nickelback - Far away si Morris&Play&Win - Morning lights.
Formatia mea preferata e 30 Seconds to Mars.
Genul de muzica pe care il scult cel mai des e rock.
Filmul meu preferat e New Moon.
Cartea preferata... Zori de zi, Luna noua, Eclipsa si Amurg (in aceasta ordine).

Si altele mai intrebati voi I'm Kimmy :) 256608
Sus In jos
http://lifestyle.hightoxic.com
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

I'm Kimmy :) Empty
MesajSubiect: Re: I'm Kimmy :)   I'm Kimmy :) Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 7:26 pm

Harabr n-aveam ca-ti place fotbalu I'm Kimmy :) 124467 Si nici ca te cheama Adina I'm Kimmy :) 124467))))))
Da am vazut ca-ti spun astia Ady asa ca am inceput sa-ti zic si eu asa I'm Kimmy :) 124467)))))))))
Oricum,have phun and happy posting I'm Kimmy :) 544223
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Kim Ryan
Vampir
Vampir
Kim Ryan


Mesaje : 73
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 28
Localizare : In inima lui... :x

I'm Kimmy :) Empty
MesajSubiect: Re: I'm Kimmy :)   I'm Kimmy :) Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 7:54 pm

Merci! I'm Kimmy :) 256608
Pai daca ai fi fost cu mine in scoala ai fi stiut ca`mi place fotbalul. I'm Kimmy :) 406758
Si ca ma cheama Adina. Acum ca stii ca ma cheama Adina, trebuie sa`ti mai spun ceva I'm Kimmy :) 704343
Urasc numele asta. I'm Kimmy :) 209984 De`aia urasc sa mi se spuna Adina si prefer Ady. Sau Kim (numele meu de cod) I'm Kimmy :) 336715
Sus In jos
http://lifestyle.hightoxic.com
Emma Watson
Vampir
Vampir
Emma Watson


Mesaje : 65
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

I'm Kimmy :) Empty
MesajSubiect: Re: I'm Kimmy :)   I'm Kimmy :) Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 8:27 pm

Hey welcome!
Si happy posting!
I'm Kimmy :) 256608 >I'm Kimmy :) 336715<
apropo te rog sa'mi trimiti si mie id tau printr'un mesaj I'm Kimmy :) 256608 merci]
Sus In jos
Alice Ray
Vampir
Vampir



Mesaje : 66
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 28

I'm Kimmy :) Empty
MesajSubiect: Re: I'm Kimmy :)   I'm Kimmy :) Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 10:24 pm

well wellcome xD
Sus In jos
Continut sponsorizat





I'm Kimmy :) Empty
MesajSubiect: Re: I'm Kimmy :)   I'm Kimmy :) Icon_minitime

Sus In jos
 
I'm Kimmy :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Despre tine :: Fa-te cunoscut printre ceilalti membri ai forumului.-
Mergi direct la: