Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce faci cand....?

In jos 
+4
Emma Watson
Alice Ray
Alice Mary Brandon
Isabella Marie Swan
8 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 28, 2009 10:31 pm

Rezumarea primului mesaj :

Asa.Ii multumesc lui Gaby pentru ca a ei a fost ideea cu jocul Ce faci cand....? - Pagina 2 256608
Deci,incep eu Ce faci cand....? - Pagina 2 863657
Ce ai face cand ai simti ca toata lumea te uraste/nu mai ai pe nimeni de partea ta?
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro

AutorMesaj
Alice Ray
Vampir
Vampir



Mesaje : 66
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 28

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 10:48 pm

depinde... dak is baieti de treaba as tzipa si dupa as rade si cred ca si ei ar rade Ce faci cand....? - Pagina 2 406758
dak is baieti prosti si rad de mine aratand cu degetu, as lua matza si as duce-o la baieti sa-i zgarie pe fata, sau as cauta un caine, si cum ma inteleg super bine cu cainii mai nou, l-as pune sai prinda de organ... Ce faci cand....? - Pagina 2 406758

ce ai face dak ti-ai vedea iubitu' pupanduse cu fratele tau?
Sus In jos
Kim Ryan
Vampir
Vampir
Kim Ryan


Mesaje : 73
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 28
Localizare : In inima lui... :x

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeLun Ian 11, 2010 6:24 pm

I`as trage la raspundere pe amandoi. Cum adica? "Esti gay? Atunci combina-te cu el si lasa`ma pe mine!" i`as spune prietenului meu si gata. Am terminat` cu el Ce faci cand....? - Pagina 2 406758

Ce ai face daca baiatul de care iti place ti`ar spune intr`o zi "Cand ma uit in ochii tai simt ca vad ceva ce trebuie pretuit!"? :x
Sus In jos
http://lifestyle.hightoxic.com
Alice Ray
Vampir
Vampir



Mesaje : 66
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 28

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 12, 2010 6:44 pm

nu din nou kim!!! aud asta de 10 ori pe zi de la tine!!!!!! Ce faci cand....? - Pagina 2 406758
ei bine cred ca ar urma sarutul dupa acea replica Ce faci cand....? - Pagina 2 24280

ce ai face daca ti-ai pierde telu? Ce faci cand....? - Pagina 2 406758
Sus In jos
Alice Cullen
Admin
Admin
Alice Cullen


Mesaje : 111
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 29
Localizare : in the drak side of haven.,...with Edward :X:X:X

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 13, 2010 4:29 pm

oh....poi as innebuni de nerv Ce faci cand....? - Pagina 2 406758....cum sa imi pierd eu telu meu Samsung Corby....abea acm dupa ce i-am convins pe ai meiu sa mi-l ia Ce faci cand....? - Pagina 2 406758)

Ce ai face daca un prof te-ar pipaii? Ce faci cand....? - Pagina 2 209984
Sus In jos
http://ghostwisperer.forumgratuit.ro/
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 13, 2010 10:25 pm

Ce faci cand....? - Pagina 2 124467))))))))))
Cred ca as tipa si i-as trage doua de sa se duca naibii Ce faci cand....? - Pagina 2 124467)

Ce ai face daca....ai vedea peste tot numa draci din cauza profei tale de religie care ti-a zis o poveste infricosatoare cu ALA ? Ce faci cand....? - Pagina 2 406758
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Alice Cullen
Admin
Admin
Alice Cullen


Mesaje : 111
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 29
Localizare : in the drak side of haven.,...with Edward :X:X:X

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 5:22 pm

poi sincer nu as mai dormii 2 nopti Ce faci cand....? - Pagina 2 209984 am treecut prin asta si eu super nasol Ce faci cand....? - Pagina 2 209984
Asa ce ai face daca ai dak baiatul pe care il urasti cel mai mult ti-ar face o serenada Ce faci cand....? - Pagina 2 406758) (stiu sunt nebuna da ce sa imi faci? Ce faci cand....? - Pagina 2 406758 )
Sus In jos
http://ghostwisperer.forumgratuit.ro/
Alice Ray
Vampir
Vampir



Mesaje : 66
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 28

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 7:47 pm

i-as spune ca a fost frumos din partea lui si as pleca Ce faci cand....? - Pagina 2 24280

ce ai face daca baiatul pe care il placi ffffff..foarte mult desi el nu te-a bagat in seama in nicio zi, brusc ar incepe sa se dea la tine si sa te pipaie?
Sus In jos
Alice Cullen
Admin
Admin
Alice Cullen


Mesaje : 111
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 29
Localizare : in the drak side of haven.,...with Edward :X:X:X

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 15, 2010 8:20 pm

Poi....hm grea intrebare pe bune Ce faci cand....? - Pagina 2 406758) .....deci :-? probsbil ca l-as respinge cum ma respingea si el ca sa isi dea seama cum e sa fi respins....si daca tot sa-r tine dupa mine probbil ca vom sfarsi ca fiind impreuna Ce faci cand....? - Pagina 2 406758)

Bun deci ce ai face daca cea mai ingamfata fata din clasa ar varsa pepsi pe tricoul tau preferat? Ce faci cand....? - Pagina 2 863657
Sus In jos
http://ghostwisperer.forumgratuit.ro/
Alice Ray
Vampir
Vampir



Mesaje : 66
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 28

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 16, 2010 10:31 am

voaaaaaaaaii.......... ias trage o palma sau ias spune vreo doua..........

buun ce ai face dak fata pe care tocmai vroiai so inviti undeva sa petreceti vremea in preuna are primii de la alta prietena de a ta desenul tau foarte reusit cu bella si edward, iar prietena ta ii spune "uite ce total ii" iar cea pe care vroiai so inviti tiar mototoli desenul si lar rupe? [real story] xD
Sus In jos
Rosalie Hale Cullen
Vampir
Vampir
Rosalie Hale Cullen


Mesaje : 27
Data de inscriere : 29/01/2010
Varsta : 28

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 29, 2010 2:52 pm

au... i-as smulge paraul din cap.. lol! Ce faci cand....? - Pagina 2 406758
ce ai face daca ai afla ca ai o boala grava?
Sus In jos
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 29, 2010 3:05 pm

pai....nu stiu Ce faci cand....? - Pagina 2 124467))
as incerca sa ma vindec,sa ma duc la mai multi doctori Ce faci cand....? - Pagina 2 336715
ce ai face cand ai afla pe hi5 ca iubitul tau are pe alta? Ce faci cand....? - Pagina 2 336715
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Alice Cullen
Admin
Admin
Alice Cullen


Mesaje : 111
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 29
Localizare : in the drak side of haven.,...with Edward :X:X:X

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 29, 2010 7:29 pm

Auuu asta da problema Ce faci cand....? - Pagina 2 406758) poi simplu as rupe orice lagatura cu el.... inseamna ca nuy tinea la mine si doar se folosea cand fufa lui nu era Ce faci cand....? - Pagina 2 406758) asa ca as rupe tot ce tine de el Ce faci cand....? - Pagina 2 376821

Ce ai face daca ai fi in mall cu o prietena si acolo iti gasesti iubitul la o cafenea cu alta? Ce faci cand....? - Pagina 2 863657
Sus In jos
http://ghostwisperer.forumgratuit.ro/
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeVin Ian 29, 2010 9:32 pm

m-as duce la el si i-as varsa cafeaua pe el[mai precis pe cap Ce faci cand....? - Pagina 2 406758))))))) ]
Ce ai face cand te-ai duce cu prietenii in discoteca si dintr-o data un tip urat si zabalos se da la tine -si miroase si urat Ce faci cand....? - Pagina 2 124467)))) ?
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Alice Cullen
Admin
Admin
Alice Cullen


Mesaje : 111
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 29
Localizare : in the drak side of haven.,...with Edward :X:X:X

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 30, 2010 3:42 pm

ah :-& poi cred ca i-as da un sut la ce are el mai pretios apoi as pleca de langa el si m-as duce sa dansez cu un tip hot Ce faci cand....? - Pagina 2 698232

Ce ai face cand ... prietenul tau cel mai bun ti-ar spune ca te iubeste?
Sus In jos
http://ghostwisperer.forumgratuit.ro/
Alice Ray
Vampir
Vampir



Mesaje : 66
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 28

Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 2:25 pm

peei depinde.. dak si e il plac cred ca ar merge.. dar dak ar fi doar un prieten si miemi place de altcineva spun ca sunt luata xD

ce ai face daca ai vedea un tip hot la scoala cu un an mai mare decat tine si ai afla ca este un elev nou venit din strainatate, iar apoi cand ajungi acasa, parintii ti-ar spune ca baiatul prietenilor lor din strainatate a venit acolo in oras si sa-u oferit sal gazduiasca pana termina cu scoala, cu facultatea si cu tot, iar cand il vezi este chiar elevul hot pe care lai vazut?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce faci cand....? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ce faci cand....?   Ce faci cand....? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce faci cand....?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Coltul creativ :: Jocuri-
Mergi direct la: