Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hola :)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Alice Cullen
Admin
Admin
Alice Cullen


Mesaje : 111
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 29
Localizare : in the drak side of haven.,...with Edward :X:X:X

Hola :) Empty
MesajSubiect: Hola :)   Hola :) Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 5:04 pm

Buna sunt Nicoleta am 15 ani si sunt din Bucuresti Hola :) 698232 Hola :) 406758
imi place sa ma plib in parc cu rolele sau cu prietenii...imi place sa patinez Hola :) 698232....defapt ador sa fac asta Hola :) 406758),sa staul la pc...sa scriu si sa interpretez diferite roluri Hola :) 698232
Hobby-uri: actoria Hola :) 698232 scrisul si cantatul Hola :) 698232 si bineteles patinajul si rolele Hola :) 698232
Cea mai infocata dorinta: Sa devin actrita Hola :) 698232
Descriere: sun o persoana prietenoasa...imi fac prieteni usor....dar sa tineti minte....urasc prietenii falsi Hola :) 159463 .....asa nu imi place sa fiu mintita...sau sa fiu luarta drept proasta....sunt buna cat oameniii ma respecta si ii respect....sunt buna si intelegatoare cu toate lumea...panma cand cineva pa "calca pe coada" atunci nu cred ca vreti sa fiti in preajma mea Hola :) 406758
Sunt sociabila imi place sa discut cu prietenii despre orice si ma bag im price imnseamna ceva nou Hola :) 406758
Cam atat despre mine...rstul veti afla pe parcurs Hola :) 24280
Hasta Luego Hola :) 731660 Hola :) 256608
Sus In jos
http://ghostwisperer.forumgratuit.ro/
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Hola :) Empty
MesajSubiect: Re: Hola :)   Hola :) Icon_minitimeSam Dec 26, 2009 6:12 pm

Am uitat ca sunt buna pana ma trage cineva de cornitze Hola :) 124467))
Dar nu mai conteaza.

Bine ai venit....si succes in continuare pe forum Hola :) 544223
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
 
Hola :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Despre tine :: Fa-te cunoscut printre ceilalti membri ai forumului.-
Mergi direct la: