Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Surpriza

In jos 
AutorMesaj
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Surpriza Empty
MesajSubiect: Surpriza   Surpriza Icon_minitimeMar Mar 02, 2010 12:16 pm

Veneam din oras,de la cumparaturi.Luasem niste mancare pentru tata si cateva carti pentru mine.Vroiam sa le citesc in timpul liber.Si totusi uitasem ceva...o Doamne,astazi e!!!Azi e ziua de care ma temeam cel mai mult.Azi e ziua mea!Totusi,n-am ce face.Trebuie sa astept sa treaca si sa ma rog ca....
Am ramas incremenita in pragul usii.
-LA MULTI ANI BELLA!!!!
O gramada de oameni se aflau in casa mea cu cutii mari si mici de cadouri in mana spunandu-mi la multi ani.Holul lung nu mai era acelasi.Acum era decorat cu multe flori si baloane legate pe sus.Imi venea sa scap sacosa din mana daca Edward nu venise langa mine sa ma stranga in brate.
-La multi ani iubirea mea,imi sopti el.
Mi-am asezat usor capul pe pieptul lui iar el ma saruta usor pe cap.Poate credea ca mi se facuse rau din cauza mirosului de la toti colegii mei,dar spre fericirea mea eram bine.Chiar daca miroseau apetisant.....
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
 
Surpriza
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: In oras :: Casa Bellei-
Mergi direct la: