Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Pe plaja....

In jos 
AutorMesaj
Emma Watson
Vampir
Vampir
Emma Watson


Mesaje : 65
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Pe plaja.... Empty
MesajSubiect: Pe plaja....   Pe plaja.... Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 10:30 pm

Eram pe plaja, ma plimbam. Simteam nevoia sa ma descarc. In ultimul timp multe s'au intamplat. Dar oricum chestia , ca o sa devin vampir m'a socat cel mai tare, chiar daca si eu imi doream.Ma gandeam cum o sa fie viata mea dupa ce o sa ma schimb...poate o sa arat altfel, poate o sa fiu altfel, poate nu o sa mai fiu eu!
Vai ...si ce o sa se intample cu parintii mei..?!
Dar mi'am dat seama ca trebuie sa ma gandesc si la mine. Sa'mi vad de viata mea. Si am stiut din prima clipa ca Isabella e prietena mea. Se pare ca in sfarsit am si eu noroc in viata asta. Sper ca poate o sa fiu mai norocoasa cand o sa fiu schimbata. Abia astept si in acelasi timp imi este teama. Trebuie sa ma consult cu Isabella imediat!
Sus In jos
 
Pe plaja....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: La Push :: Plaja-
Mergi direct la: