Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 O colega noua..

In jos 
AutorMesaj
Emma Watson
Vampir
Vampir
Emma Watson


Mesaje : 65
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

O colega noua.. Empty
MesajSubiect: O colega noua..   O colega noua.. Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 10:14 pm

Eram o fata foarte timida. Dar imi placea sa am prieteni multi. Si m'am decis sa ma mut in Forks. Aici am intalnit niste oameni extrordinari. Cea mai buna prietena a mea devenise Isabella Marie Swan.Nu se stie de ce, dar intre noi se creease o legatura. Cand am pasit catre scoala in prima mea zi ca boboaca ma simteam foarte ciudat.Eram cu Isabella ne tineam de mana. Simteam ca mana ei era asa rece , dar niciodata nu a vrut sa imi zica de ce, imi spusese ca are niste probleme, desi eu credeam ca alta era cauza. Multa lume se holba la noi. Din ce motiv, nu se stie, dar oricum mie nu'mi pasa, si cred ca nici ei....
-Hey buna. am zis eu unei fete care era in trecere
-?!
Hm ce colegi "buni si primitori" o sa avem m'am gandit eu.
Dar stateam si ma gandeam , de ce nu mi'a raspuns? Si de ce s'a uitat asa de ciudat la noi? Asa ca am tras'o de mana dupa mine pe Isabella si am mers mai incolo , unde era liniste si am intrebat'o:
-Isabella, nu mai pot traii in minciuna. Spune'mi de ce se uita toata lumea la no!!?!Si de ce esti asa rece?
Sus In jos
 
O colega noua..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: In oras :: Scoala si parcarea-
Mergi direct la: