Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Hello Pplz ^_^

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Achosmor Madoka
Om
Om
Achosmor Madoka


Mesaje : 6
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Hello Pplz ^_^ Empty
MesajSubiect: Hello Pplz ^_^   Hello Pplz ^_^ Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 4:12 pm

Asa, ma numesc Smaranda, you can tell me Anda, Smara, Ada, Mara, cum va este mai usor. Am 13 ani si sunt din Bacau, ma rog, mai exact din Onesti jud Bacau.

Naah, nu stiu ce sa zic legat de mine. Sunt in general comunicativa si incerc sa fiu prietenoasa. Am o boala cu RPG'urile mai ales in ultimul timp. Fana Twilight sunt, inca de mult, sunt la zi cu filmele si cartile, desi nu ma numesc chiar o obsedata.

Nu stiu ce sa mai zic.. imi place sa scitesc manga.. am doi frati.. hpmh, daca doriti alte informatii, puteti intreba ^_^
Sus In jos
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Hello Pplz ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello Pplz ^_^   Hello Pplz ^_^ Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 5:24 pm

Buna Ada.
Bine ai venit pe forum!Sper sa te distrezi aici si sa-ti faci muuuulti prieteni cu tot cu mine Hello Pplz ^_^ 544223
Iti doresc un sejur placut pe forumul nostru!
Question:

Ce filme iti plac si ce muzica asculti?
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Kim Ryan
Vampir
Vampir
Kim Ryan


Mesaje : 73
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 28
Localizare : In inima lui... :x

Hello Pplz ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello Pplz ^_^   Hello Pplz ^_^ Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 7:14 pm

Hey! >:d< Bun venit pe forum!
Sa te distrezi, sa`ti faci prieteni si sper sa`ti placa pe`aici. Hello Pplz ^_^ 256608

Question: (de fapt sunt 2 Hello Pplz ^_^ 209984)
Iti place rock-ul? Hello Pplz ^_^ 336715
Ce carti citesti? ... in afara de seria twilight :-?
Sus In jos
http://lifestyle.hightoxic.com
Achosmor Madoka
Om
Om
Achosmor Madoka


Mesaje : 6
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Hello Pplz ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello Pplz ^_^   Hello Pplz ^_^ Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 8:04 pm

Yeah, rock-ul e una din pasiunile mele. Rock-ul romanesc incepe sa ma atraga destul de mult in ultimu' timp..

Carti.. hmm.. harry potter mi-a placut. Desi in general ma axez pe chestii psihologice si realiste Hello Pplz ^_^ 376821
Sus In jos
Kim Ryan
Vampir
Vampir
Kim Ryan


Mesaje : 73
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 28
Localizare : In inima lui... :x

Hello Pplz ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello Pplz ^_^   Hello Pplz ^_^ Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 8:11 pm

Ooo da Hello Pplz ^_^ 698232 Esti de`a mea! Hello Pplz ^_^ 256608 Si eu ador rock`ul si imi plac chestiile psihologice. Si Harry Potter Hello Pplz ^_^ 406758
Apropo.. care e materia ta preferata?
Sus In jos
http://lifestyle.hightoxic.com
Achosmor Madoka
Om
Om
Achosmor Madoka


Mesaje : 6
Data de inscriere : 30/12/2009
Varsta : 28
Localizare : Bacau

Hello Pplz ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello Pplz ^_^   Hello Pplz ^_^ Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 8:12 pm

Hmm.. am mai multe. Engleza imi place, romana, desenul, chimia si biologie. Uraaaasc franceza din toata inimioara mea.
Sus In jos
Emma Watson
Vampir
Vampir
Emma Watson


Mesaje : 65
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Hello Pplz ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello Pplz ^_^   Hello Pplz ^_^ Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 8:29 pm

Bun venit si happy posting! Hello Pplz ^_^ 256608
Sper sa'ti faci multi prieteni >:d<
Sus In jos
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Hello Pplz ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello Pplz ^_^   Hello Pplz ^_^ Icon_minitimeJoi Dec 31, 2009 2:38 pm

Si eu uraaaaasc franca Hello Pplz ^_^ 495476
Mai ales profa de la franca,care preda si romana si din pacate mi-a cazut ca profa la romana si la franca Hello Pplz ^_^ 48395((
E asa de plictisitoare ora de franca.Mai ales ca intr-o zi am o ora de franca si una de roma una dupa alta Hello Pplz ^_^ 704343
Wherever.Deci,in orice caz,si mie imi place rockul Hello Pplz ^_^ 698232
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Alice Ray
Vampir
Vampir



Mesaje : 66
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 28

Hello Pplz ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello Pplz ^_^   Hello Pplz ^_^ Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 10:27 pm

jojo am patit-o si eu anu trecut... un cosmar ca am fkt franca cu profa de romana!!! :-&
mdah ... ei bine wellcome and have fun little human Hello Pplz ^_^ 863657
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hello Pplz ^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello Pplz ^_^   Hello Pplz ^_^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello Pplz ^_^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Despre tine :: Fa-te cunoscut printre ceilalti membri ai forumului.-
Mergi direct la: