Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 ANUNT ANUNT ANUNT!!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

ANUNT ANUNT ANUNT!!!! Empty
MesajSubiect: ANUNT ANUNT ANUNT!!!!   ANUNT ANUNT ANUNT!!!! Icon_minitimeMier Dec 30, 2009 12:04 pm

Dragi membri ai forumului [oameni,vampiri si varcolaci] vreau sa va anunt ca draga noastra Alice Ray ANUNT ANUNT ANUNT!!!! 331244 vrea sa ne invadeze la sectiunea "Jocuri" cu ....jocul pe care tocmai l-am inchis:"PDM" asa ca rog toti adminii [Isabella-adica eu ANUNT ANUNT ANUNT!!!! 124467 ,Alice Cullen si Rosalie Cullen impreuna cu moderatorii -adica numa' unu-Bella Swan sa stearga toate mesajele lui Alice referitoare la jocul ala cu PDM ANUNT ANUNT ANUNT!!!! 863657 .[Daca vreti facem de paza pe rand ANUNT ANUNT ANUNT!!!! 544223 ANUNT ANUNT ANUNT!!!! 124467 ].Asa,si:
AVERTISMENT:
Draga Bella Swan,

Te roaga mama sa intri mai des pe forum si sa iti iei treaba de mderator mai in serios ANUNT ANUNT ANUNT!!!! 678146 -adica trebuie sa te holbezi la fiecare mesaj scris de toti si sa vezi daca,de exemplu,unu face dublu-post[ceea ce nu e voie pe forum] sa dai copy la al doilea mesaj,dupaia il stergi dupaia dai EDIT la primu mesaj dupaia dai PASTE si pui al doilea si dupaia il avertizezi ca n-are voie dublu-post!!!!
DACA nu iti faci treaba......risti sa ai parte de o posibila concediere si sa vina in locul tau Alice Brandon....si mai era inca ceva da am uitat ANUNT ANUNT ANUNT!!!! 124467 pentru ca e foarte activa si stiu ca vrea sa fie moderatoare ANUNT ANUNT ANUNT!!!! 863657
Well....sa luati in serios mesaju asta k daca nu arunc cu pwci dupa voi ANUNT ANUNT ANUNT!!!! 159463 ANUNT ANUNT ANUNT!!!! 124467
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Alice Ray
Vampir
Vampir



Mesaje : 66
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 28

ANUNT ANUNT ANUNT!!!! Empty
MesajSubiect: Re: ANUNT ANUNT ANUNT!!!!   ANUNT ANUNT ANUNT!!!! Icon_minitimeSam Ian 02, 2010 10:22 pm

>.< i liked that game ftw .-.!!!!!!!! >.<
Sus In jos
 
ANUNT ANUNT ANUNT!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anunt important-raspundeti :D
» Anunt super-mega-important!!!!!!!!
» Anunt!
» Anunt.....
» Anunt: ........

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Camera adminilor :: Anunturi-
Mergi direct la: