Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.

AcasaPortalFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

ANUNT ANUNT ANUNT!!!!

In jos 
AutorMesaj
Isabella Marie Swan
Admin
Admin

Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 24
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

MesajSubiect: ANUNT ANUNT ANUNT!!!!   Mier Dec 30, 2009 12:04 pm

Dragi membri ai forumului [oameni,vampiri si varcolaci] vreau sa va anunt ca draga noastra Alice Ray vrea sa ne invadeze la sectiunea "Jocuri" cu ....jocul pe care tocmai l-am inchis:"PDM" asa ca rog toti adminii [Isabella-adica eu ,Alice Cullen si Rosalie Cullen impreuna cu moderatorii -adica numa' unu-Bella Swan sa stearga toate mesajele lui Alice referitoare la jocul ala cu PDM .[Daca vreti facem de paza pe rand ].Asa,si:
AVERTISMENT:
Draga Bella Swan,

Te roaga mama sa intri mai des pe forum si sa iti iei treaba de mderator mai in serios -adica trebuie sa te holbezi la fiecare mesaj scris de toti si sa vezi daca,de exemplu,unu face dublu-post[ceea ce nu e voie pe forum] sa dai copy la al doilea mesaj,dupaia il stergi dupaia dai EDIT la primu mesaj dupaia dai PASTE si pui al doilea si dupaia il avertizezi ca n-are voie dublu-post!!!!
DACA nu iti faci treaba......risti sa ai parte de o posibila concediere si sa vina in locul tau Alice Brandon....si mai era inca ceva da am uitat pentru ca e foarte activa si stiu ca vrea sa fie moderatoare
Well....sa luati in serios mesaju asta k daca nu arunc cu pwci dupa voi

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Alice Ray
Vampir
Vampir

Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: ANUNT ANUNT ANUNT!!!!   Sam Ian 02, 2010 10:22 pm

>.< i liked that game ftw .-.!!!!!!!! >.<
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului