Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cel mai creativ topic-Concurs

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Cel mai creativ topic-Concurs Empty
MesajSubiect: Cel mai creativ topic-Concurs   Cel mai creativ topic-Concurs Icon_minitimeDum Dec 06, 2009 3:35 pm

Ma gandeam sa facem un concurs pentru a fi mai interesant si poate pentru a mari activitatea pe forum.Concursul se numeste "Cel mai creativ topic".
Va trebui sa formati echipe de cate 2 membri si sa deschideti in forumul "concurs-cel mai creativ topic"-panoul cu informatii- cate un topic cu cate o poveste/scrisoare sau ce vreti voi in stil RPG de minim 400 de cuvinte.Tema este la alegere.
Cel mai interesant si reusit topic va primi un premiu.Dar si celelalte vor primi.
Din acest moment concursul este deschis pana in prima zi de Craciun.Echipele se vor fi inscrie aici.Dupa ce termina toti de postat,se va face un sondaj unde fiecare membru va vota cea mai buna/frumoasa creatie facuta de membrii care s-au inscris.NU va votati singuri pentru ca voi sti Cel mai creativ topic-Concurs 863657 si va voi scade puncte de la siguranta iar cei care nu au puncte acolo vor fi pedepsiti sau vor primi un bann pe o zi.
Succes!
Premiile:
I:diploma si 1000 de puncte la siguranta
II:diploma si 500 puncte la siguranta
III:diploma si 350 puncte la siguranta

EDIT LATER:
Ma inscriu eu cu Kim Ryan.
Sper sa mai faceti si alte echipe Cel mai creativ topic-Concurs 336715
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Desiree Rose Goth
Admin
Admin
Desiree Rose Goth


Mesaje : 76
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 27
Localizare : Under your bed.It's sooooo comfy...Do you want to join?

Cel mai creativ topic-Concurs Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai creativ topic-Concurs   Cel mai creativ topic-Concurs Icon_minitimeSam Dec 12, 2009 7:25 am

Echipa 2:eu cu Ashlyn
Sper sa nu mai am interdictii 👅
Sus In jos
http://vampire-rpg.forumgratuit.ro/forum.htm
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Cel mai creativ topic-Concurs Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai creativ topic-Concurs   Cel mai creativ topic-Concurs Icon_minitimeSam Dec 12, 2009 10:09 pm

Dupa cum cred ca ati vazut....am mutat forumul "Cel mai creativ topic-concurs" mai sus de topicul asta.Acolo veti pune creatiile voastre pt. concurs.Multumesc.
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cel mai creativ topic-Concurs Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai creativ topic-Concurs   Cel mai creativ topic-Concurs Icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai creativ topic-Concurs
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Concurs-cel mai creativ topic

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Coltul creativ :: Concursuri-
Mergi direct la: