Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Plictiseala si iar plictiseala

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Plictiseala si iar plictiseala Empty
MesajSubiect: Plictiseala si iar plictiseala   Plictiseala si iar plictiseala Icon_minitimeMier Dec 02, 2009 9:19 pm

Mah,asta nu se numeste un form.Macar cu cati membri avem si noi,mai precis trei Plictiseala si iar plictiseala Icon_smile) sa fim cat de cat activi putem chiar daca este scoala....tot avem timp si de calculator,sunt convinsa ca tot intrati.
Asa ca haideti sa postam si noi mai multe,ca altfel n-o sa mai avem prea multi membri care se vor inregistra.
A...chiar...stiti ca si vizitatorii care inca nu s-au inscris pot sa posteze?
Stiu pare banal...dar mi se pare cam ciudat.Ca sa poti posta trebuie sa-ti pui un nume.....fara sa te inregistrezi iti cere ....in fine....stiu pt. ca am vrut sa postez ceva si am uitat sa ma conectez si i-am dat trimitere...Plictiseala si iar plictiseala Icon_smile)
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Alice Mary Brandon
Vampir
Vampir
Alice Mary Brandon


Mesaje : 74
Data de inscriere : 22/12/2009
Varsta : 27
Localizare : Iasi

Plictiseala si iar plictiseala Empty
MesajSubiect: Re: Plictiseala si iar plictiseala   Plictiseala si iar plictiseala Icon_minitimeMar Dec 29, 2009 11:17 am

16 membri Plictiseala si iar plictiseala 24280 ...park Plictiseala si iar plictiseala 24280
Sus In jos
 
Plictiseala si iar plictiseala
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Camera adminilor :: Propuneri pentru forum-
Mergi direct la: