Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 BUNA!

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Andreea
Nou nascut
Andreea


Mesaje : 37
Data de inscriere : 07/02/2010
Localizare : Forks

BUNA! Empty
MesajSubiect: BUNA!   BUNA! Icon_minitimeDum Feb 07, 2010 4:04 pm

Buna, eu sunt Andreea si locuiesc in Constanta, sunt fan Twilight, fireste ca mai toata lumea de pe forum BUNA! 336715 .
Hm, ce sa va spun despre mine, seman in multe privinte cu Bella. Imi plac aceleasi carti, sunt cam impiedicata, imi place sa gatesc, lesin cand vad sange, sunt bruneta cu ochii caprui inchis, palida, slaba si cu vreo 5 cm mai scunda decat ea. Sunt timida si rezervata si imi petrec mult timp citind.
Cred ca am destule in comun cu personajul Bella Swan incat sa ador seria asta de carti.
Sus In jos
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

BUNA! Empty
MesajSubiect: Re: BUNA!   BUNA! Icon_minitimeDum Feb 07, 2010 7:05 pm

Waw BUNA! 698232
Bine ai venit pe forum.Ma bucur ca te-ai inscrs BUNA! 256608

Sper sa iti faci multi prieteni,sa te distrezi pe forum si sa fii activa la fel ca acum BUNA! 698232
Question:Ce muzica asculti? Si cati ani ai? BUNA! 256608
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Andreea
Nou nascut
Andreea


Mesaje : 37
Data de inscriere : 07/02/2010
Localizare : Forks

BUNA! Empty
MesajSubiect: Re: BUNA!   BUNA! Icon_minitimeDum Feb 07, 2010 7:46 pm

Multumesc pentru primire. Eu sunt activa pe forumurile unde sunt inscrisa, dar vad ca pe aici lumea este mai lenesa BUNA! 336715 .
Hm, eu am multi ani, dar ma simt de 17 asa ca sa zicem ca am 17. Imi place rockul alternativ, dar nu numai. Ascult cam orice mai putin manele.
Sus In jos
Emma Watson
Vampir
Vampir
Emma Watson


Mesaje : 65
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

BUNA! Empty
MesajSubiect: Re: BUNA!   BUNA! Icon_minitimeLun Mar 01, 2010 10:18 pm

Bine ai venit >BUNA! 336715<
Sus In jos
Denisa
Nou nascut
Denisa


Mesaje : 1
Data de inscriere : 29/11/2011
Varsta : 30
Localizare : Crisan

BUNA! Empty
MesajSubiect: Re: BUNA!   BUNA! Icon_minitimeJoi Dec 29, 2011 6:05 pm

Buna sunt Denisa si sunt cam noua pe aici ,am intrat pe acest site pentru ca ador seria de twilight,este cel mai interesant film si mai captivant din cate am vazut eu. BUNA! 678146 .L-am vazut pana acum cred ca de vreo 15 ori si tot nu ma satur de el.cartile inca nu le-am citit dar o sa fac asta in curand.ce sa va zic despre mine,imi place mult sa citesc sunt foarte activa imi place sa ma implic in toate,seman cu Alice,am aceeasi inaltime ca ea,acelasi par ne diferentiaza doar varsta. >BUNA! 336715< BUNA! 698232
Sus In jos
Denisa Elena
Nou nascut
Denisa Elena


Mesaje : 4
Data de inscriere : 28/01/2012
Varsta : 32

BUNA! Empty
MesajSubiect: Re: BUNA!   BUNA! Icon_minitimeSam Ian 28, 2012 1:31 pm

Buna,sunt Denisa Elena si m-am gandit sa "intru si eu in joc".chiar astazi am intrat fara sa vreau aici si am zs sa incerc,d cn?.de curand am fost la biblioteca si am vazut carti aduse noi si am zs sa le incerc si tocmai ce vazusem ca era Twilight.am vazut filmul,dupa care am citit cartile si sunt impresionante,captivante in adevaratul sens al cuvantului.a-si vrea sa n se mai termine niciodata,sa continue la nesfarsit,insa n e posibil..pacat...specific faptul ca ador sa citesc,in special horror
Sus In jos
Continut sponsorizat





BUNA! Empty
MesajSubiect: Re: BUNA!   BUNA! Icon_minitime

Sus In jos
 
BUNA!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna :->
» Buna people

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Despre tine :: Fa-te cunoscut printre ceilalti membri ai forumului.-
Mergi direct la: