Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Toti membrii carora le place Twilight sunt bine veniti sa se inscrie! Va asteptam.
Twilight
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Twilight

Esti fan Twilight?Atunci locul tau este printre noi! Inscrie-te,prelucreaza-ti rpg-ul si distreaza-te impreuna cu noi.
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Cathy is here!

In jos 
+2
Desiree Rose Goth
Cathy
6 participanți
AutorMesaj
Cathy
Om
Om
Cathy


Mesaje : 8
Data de inscriere : 11/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Trushcross Grange :X

Cathy is here! Empty
MesajSubiect: Cathy is here!   Cathy is here! Icon_minitimeMier Ian 13, 2010 8:37 pm

Eu sunt Bianca a.k.a. Cathy/Zoey.Spuneti-mi cum vreti.Am 12 ani jumate si sunt mandra de asta >...In general sunt timida,dar chestia asta se schimba cand vine vorba de persoane pe care le cunosc.Sunt cea mai impiedicata,spontana,dezordonata si neindemanatica persoana pe care o stiu.
Prefer sa am cativa prieteni care sa ma accepte asa cum sunt,decat prea multi care sa ma barfeasca pe la spate si chestii de genul asta.De aceea,cei mai buni prieteni ai mei sunt:Andreea(si chiar daca suntem din orase diferite vom fi mereu bf ),Sorina si Marius.La ei tin cel mai mult:mereu ma ajuta,ma inteleg,ma fac sa zambesc chiar si cand plang si cel mai important,tin foarte mult la mine,asa cum tin si eu la ei.Sunt mai matura decat fetele de varsta mea si sunt foarte sensibila.Imi place sa plang cand sunt singura,noaptea,sau sa rad,chiar si de una singura,din diverse motive intelese numai de mine ...Ma pot atasa de o persoana,de-abia dupa ce o cunosc foarte bine (si ma refer fff.bine...de exemplu,ca sa imi dau seama ca marius si sorina sunt prieteni adevarati,au trebuit sa treaca un test al timpului fff. lung...4 ani jumate,cam asa...si ii cunosc de 7 ani )...
Nu sunt adepta unui anume stil(n-am fost si nici nu voi fi).Sunt doar eu.A weird girl.
Cateodata pot sa fiu foarte rece,incat poti fi chiar...Speriat/a sa intri in vorba cu mine...Si daca o faci,atunci esti curajos/curajoasa...
Cateodata pot fi foarte inchisa in mine (mai ales cand sunt trista) pentru ca nu imi place sa ii impovarez si pe altii cu starea mea de melancolie.
Sunt o ciudata in adevaratul sens al cuvantului...Si principalul motiv ar fi micul meu dar (desi nu asta e cuvantul potrivit dupa parerea mea) de a vedea viitorul in vise...Vad fragmente din viitor care se intampla peste o perioada scurta (sau lunga) de timp;si peste acea perioada-BOOM!Totul se intampla exact ca in visele mele.Anyway,sunt obisnuita cu oamenii care nu cred in asta,dar lucrurile astea chiar exista si in realitate,nu doar in filme si carti...
Mda,ma rog...Imi place sa cant si sa scriu cantece (cantece in care me regasesc si care sunt ca un jurnal al viietii mele),imi mai place sa citesc (ore/zile/nopti intregi),sa scriu despre viata adolescentilor in carti,sa desenez,sa creez in general,pentru ca am o imaginatie foarte bogata.Ador muzica,in special aia depresiv(mda,ciudat,stiu )...Urasc cantaretii comerciali gen Inna,Gutza etc.Pur si simplu mi se par falsi si lipsiti de talent (sorry for fans)
Sunt o fana inraita Twilight (a vampirilor,in general)...Pur si simplu iubesc,ador,divinizez tot ce tine de Twilight Cathy is here! 698232 Twilight is a part of my life now:X
Si cam atat,deocamdata...
Sus In jos
http://www.loveandtragedy.wordpress.com
Desiree Rose Goth
Admin
Admin
Desiree Rose Goth


Mesaje : 76
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 27
Localizare : Under your bed.It's sooooo comfy...Do you want to join?

Cathy is here! Empty
MesajSubiect: Re: Cathy is here!   Cathy is here! Icon_minitimeMier Ian 13, 2010 10:04 pm

Bine ai venit!!
Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni Cathy is here! 336715
Sus In jos
http://vampire-rpg.forumgratuit.ro/forum.htm
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Cathy is here! Empty
MesajSubiect: Re: Cathy is here!   Cathy is here! Icon_minitimeMier Ian 13, 2010 10:20 pm

Waawww deci,deja te besc Cathy is here! 698232
In primul rand,asa sunt si eu,adica...nu chiar asa Cathy is here! 406758)) ,dar....ne asemanam la multe lucruri Cathy is here! 698232

Prima data cand prietenei mele foarte bune i-a trebuit cam tot atat timp sa se acomodeze cu mine incat sa-mi spuna ca sunt prietena ei.Tot asa este....la caracter...ca si tine.Si suntem prietene de 5 ani-bf-niciodata nu ne-am certat si ne cunoastem de 7 ani Cathy is here! 336715
In al doilea rand,chestia cu visurile mi se pare eztraordinara Cathy is here! 698232 As vrea si eu sa cunosc persoane care sa poata face asta Cathy is here! 256608
In al treilea rand sunt de acord cu tine la chestia cu muzica-nici mie nu-mi plac cantaretii comerciali.Si sunt de acord si cu chestia cu prietenii.Mai bine ai mai putini prieteni in care te poti increde mereu decat sa ai multi care te barfesc pe la spate,crede-ma ca stiu cum e asta.
Si....sincer...ce muzica scrii? Cathy is here! 336715
As fi interesata Cathy is here! 24280 .Sunt in anul 2 la Scoala populara de muzica la sectia canto-muzica usoara.Sunt solista,si sincer sper sa-mi fac un viitor din asta Cathy is here! 336715 .As vrea sa-mi fac o trupa mai precis.Ai putea sa visezi si sa vezi daca mi-as lansa cu o trupa ? Cathy is here! 124467))
Anywere,imi place foarte mult de tine Cathy is here! 256608 .Da-mi si mie id-ul tau te rog ca sa mai vb pe mess si sper sa te distrezi in continuare pe forum Cathy is here! 698232 Cathy is here! 256608
P.S.:Din ce oras esti ? Cathy is here! 336715
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Cathy
Om
Om
Cathy


Mesaje : 8
Data de inscriere : 11/01/2010
Varsta : 26
Localizare : Trushcross Grange :X

Cathy is here! Empty
MesajSubiect: Re: Cathy is here!   Cathy is here! Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 7:01 pm

Iti dau id-ul pe PM Cathy is here! 336715
Pai scriu cantece pop-rock si balade triste (toate in limba engleza) Cathy is here! 336715
Si...Sunt din Galati Cathy is here! 376821
Sunt sigura ca o sa imi fac multi prieteni aici si ca o sa ma distrez Cathy is here! 336715
Multumesc de primire, fetelor Cathy is here! 256608
Sus In jos
http://www.loveandtragedy.wordpress.com
Alice Ray
Vampir
Vampir



Mesaje : 66
Data de inscriere : 24/12/2009
Varsta : 28

Cathy is here! Empty
MesajSubiect: Re: Cathy is here!   Cathy is here! Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 7:58 pm

Wellcomee.. si nu iti face grij.. si eu sunt o impiedicata mortala.. ask Kim Ryan and Emma
Brawn XD, adik m-am impiedicat cand schiam cu o super viteza, adik super super super viteza, si era sami rup piciorul dar extra extra!!! nu am patit nimik! Cathy is here! 406758 ei bine sa te distrezi.. Cathy is here! 376821 de asemenea ala ii un signature o data!!!!!!! Cathy is here! 124467
Sus In jos
Kim Ryan
Vampir
Vampir
Kim Ryan


Mesaje : 73
Data de inscriere : 04/12/2009
Varsta : 28
Localizare : In inima lui... :x

Cathy is here! Empty
MesajSubiect: Re: Cathy is here!   Cathy is here! Icon_minitimeJoi Ian 14, 2010 8:42 pm

Hey! Bun venit, sa te distrezi, sa iti faci prieteni...
Si mie imi place descrierea ta Cathy is here! 698232
Pari foarte calumea >:d<
Happy posting! Cathy is here! 256608
Sus In jos
http://lifestyle.hightoxic.com
Emma Watson
Vampir
Vampir
Emma Watson


Mesaje : 65
Data de inscriere : 21/11/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

Cathy is here! Empty
MesajSubiect: Re: Cathy is here!   Cathy is here! Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:13 pm

Bun venit și happy posting!
Apropo, faină descrierea. Cathy is here! 698232 Cathy is here! 256608
Sus In jos
Isabella Marie Swan
Admin
Admin
Isabella Marie Swan


Mesaje : 309
Data de inscriere : 20/11/2009
Varsta : 30
Localizare : Alaturi de Vlad in iadul intunecat al iubirii nesfarsite.....

Cathy is here! Empty
MesajSubiect: Re: Cathy is here!   Cathy is here! Icon_minitimeDum Ian 31, 2010 9:16 pm

Acuma iti gasesti si tu sa-i urezi bun venit ma?
Cand fata s-a inscris de-o groaza de timp? Cathy is here! 124467))
Sus In jos
https://twilight-rpg.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cathy is here! Empty
MesajSubiect: Re: Cathy is here!   Cathy is here! Icon_minitime

Sus In jos
 
Cathy is here!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cathy's art

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Twilight :: Despre tine :: Fa-te cunoscut printre ceilalti membri ai forumului.-
Mergi direct la: